• info
  • credits
  • upcoming
Wed 5 February 2020 20:00
Gent
Thu 6 February 2020 20:00
Gent
Fri 7 February 2020 20:00
Gent
Sat 8 February 2020 20:00
Gent
Wed 12 February 2020 20:00
Aarschot
Thu 13 February 2020 20:30
Brussel
Fri 14 February 2020 20:30
Brussel
Sat 15 February 2020 20:30
Brussel
Tue 18 February 2020 20:00
Brugge
Thu 20 February 2020 20:15
Mechelen
Fri 21 February 2020 20:15
Mechelen
Sat 22 February 2020 20:15
Genk
Tue 3 March 2020 20:30
Haarlem
Sat 7 March 2020 20:15
Turnhout
Tue 10 March 2020 14:00
Brussel
Wed 11 March 2020 20:15
Kortrijk
Thu 12 March 2020 20:00
Antwerpen
Fri 13 March 2020 20:00
Antwerpen
Wed 18 March 2020 20:15
Den Haag
Fri 8 May 2020
Antwerpen
Sat 9 May 2020
Antwerpen
Show past dates
No upcoming events

archief

No upcoming events

Voor deze nieuwe voorstelling delen Btissame Bourrich, Evgenia Brendes, Jolente De Keersmaeker, Olga Mouak, Atta Nasser, Haider Al Timimi, Youness Khoukhou, Frank Vercruyssen en Gustavo Vieira de scène. 

Het vertrekpunt van Move (on) is de ontmoeting van een groep spelers en performers die vanuit hun verschillende artistieke praktijk gezamenlijk antwoorden zoeken op vragen die voor hen noodzakelijk zijn. 

Om de inhoudelijke basis te versterken gaat STAN een samenwerking aan met Moussem en Kloppend Hert. Vanuit een gedeelde liefde voor Arabische literatuur zal Moussem een klankbord zijn en het gezelschap een brede waaier van hedendaagse en klassieke teksten aanreiken uit de MENA regio (Midden-Oosten en Noord-Afrika). Ook Kloppend Hert, het gezelschap rond Haider Al Timimi, is een belangrijke partner in deze creatie. Kloppend Hert streeft naar culturele hybriditeit, naar een grensoverstijgende ruimte waar meerdere invloeden kunnen samensmelten tot één geheel.

Maar het begint bij het begin, een open speelveld en gesprek. 

Waar zullen we het over hebben ? Dat is de vraag. Of er een antwoord is op deze vraag, ziet u in Move (on). Of misschien is de vraag zelf wel het antwoord… 

van en met Btissame Bourrich, Evgenia Brendes, Jolente De Keersmaeker, Olga Mouak, Atta Nasser, Haider Al Timimi, Youness Khoukhou, Frank Vercruyssen en Gustavo Vieira
kostuums Sietske Van Aerde
lichtontwerp Stef Stessel
productie tg STAN
coproductie Kloppend Hert, Moussem, Toneelhuis, Vooruit