date Performance location
Thu 5 October 2017 - 20:30 alleen KVS tickets
Fri 6 October 2017 - 20:30 La Cerisaie la Comédie de Reims tickets
Fri 6 October 2017 - 20:30 alleen KVS tickets
Sat 7 October 2017 - 18:30 La Cerisaie la Comédie de Reims tickets
Sat 7 October 2017 - 20:30 alleen KVS tickets
Sun 8 October 2017 - 15:30 La Cerisaie la Comédie de Reims tickets
Tue 10 October 2017 - 14:00 alleen Bronks tickets
Thu 12 October 2017 - 13:30 alleen CC De Grote Post tickets
Fri 13 October 2017 - 20:30 alleen CC Strombeek tickets
Tue 17 October 2017 - 20:30 alleen CAMPO vzw tickets
Wed 18 October 2017 - 20:30 alleen CAMPO vzw tickets
Thu 19 October 2017 - 20:30 alleen CAMPO vzw tickets
Fri 20 October 2017 - 20:00 alleen Toneelschuur tickets
Sat 21 October 2017 - 20:00 alleen Toneelschuur tickets
Tue 24 October 2017 - 20:30 alleen kc nona tickets
Wed 25 October 2017 - 20:30 alleen kc nona tickets
Wed 8 November 2017 - 20:15 alleen C-mine tickets
Thu 9 November 2017 - 20:00 Poquelin II Toneelhuis, Antwerpen tickets
Fri 10 November 2017 - 20:00 Poquelin II Toneelhuis, Antwerpen tickets
Fri 10 November 2017 - 20:30 alleen CC Gildhof tickets
Sat 11 November 2017 - 20:00 Poquelin II Toneelhuis, Antwerpen tickets
Sun 12 November 2017 - 15:00 Poquelin II Toneelhuis, Antwerpen tickets
Mon 13 November 2017 - 20:00 alleen Theater Kikker tickets
Tue 14 November 2017 - 20:00 alleen Theater Kikker tickets
Tue 14 November 2017 - 20:00 Poquelin II NTGent tickets
Wed 15 November 2017 - 20:00 Poquelin II NTGent tickets
Wed 15 November 2017 - 20:15 alleen Theater aan 't Spui tickets
Thu 16 November 2017 - 20:00 Poquelin II NTGent tickets
Fri 17 November 2017 - 20:00 Poquelin II NTGent tickets
Fri 17 November 2017 - 20:30 alleen De Nieuwe Vorst tickets
Sat 18 November 2017 - 20:00 Poquelin II NTGent tickets
Tue 21 November 2017 - 20:00 alleen Frascati tickets
Tue 21 November 2017 - 20:00 Poquelin II 30 CC tickets
Wed 22 November 2017 - 20:00 alleen Frascati tickets
Wed 22 November 2017 - 20:30 Poquelin II CC De Velinx tickets
Thu 23 November 2017 - 20:00 alleen Frascati tickets
Fri 24 November 2017 - 20:30 Poquelin II Kaaitheater tickets
Sat 25 November 2017 - 20:30 Poquelin II Kaaitheater tickets
Sun 26 November 2017 - 15:00 Poquelin II Kaaitheater tickets
Tue 28 November 2017 - 13:30 alleen Monty Kultuurfaktorij tickets
Wed 29 November 2017 - 10:00 alleen Monty Kultuurfaktorij tickets
Wed 29 November 2017 - 20:15 Poquelin II De Warande vzw AKTUWA tickets
Thu 30 November 2017 - 13:30 alleen Monty Kultuurfaktorij tickets
Thu 30 November 2017 - 20:15 Poquelin II C-mine tickets
Thu 30 November 2017 - 20:30 alleen Monty Kultuurfaktorij tickets
Fri 1 December 2017 - 20:00 Poquelin II CC Brugge tickets
Mon 4 December 2017 - 20:30 Poquelin II Stadsschouwburg Amsterdam tickets
Wed 6 December 2017 - 20:00 Poquelin II CC De Grote Post tickets
Thu 7 December 2017 - 20:30 Poquelin II CC Diest tickets
Fri 8 December 2017 - 20:30 Poquelin II Toneelschuur tickets

Pages