date performance location
Fri 26 May 2017 - 20:30 Alles is rustig De Toneelschuur - Haarlem tickets
Sat 27 May 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel De Toneelschuur - Haarlem tickets
Sun 28 May 2017 - 14:45 Bernhardtrilogiemet inleiding De Toneelschuur - Haarlem tickets
Wed 31 May 2017 - 20:30 Alles is rustig NONA | CC Mechelen tickets
Thu 1 June 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel NONA | CC Mechelen tickets
Fri 2 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 2 June 2017 - 20:30 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel NONA | CC Mechelen tickets
Sat 3 June 2017 - 14:30 Bernhardtrilogie NONA | CC Mechelen tickets
Sat 3 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 6 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 6 June 2017 - 20:00 Alles is rustig 30 CC l Wagehuys - Leuven tickets
Wed 7 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Wed 7 June 2017 - 20:00 "Redde wie zich redden kan" geen slechte titel 30 CC l Wagehuys - Leuven tickets
Thu 8 June 2017 - 18:00 Bernhardtrilogie 30 CC l Wagehuys - Leuven tickets
Thu 8 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 9 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sat 10 June 2017 - 15:00 Bernhardtrilogie Antwerpse Kleppers | Toneelhuis Antwerp tickets
Sat 10 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 13 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Wed 14 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Thu 15 June 2017 - 18:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 16 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sat 17 June 2017 - 17:00 Bernhardtrilogie Kaaitheater - Brussels tickets
Sat 17 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sun 18 June 2017 - 15:00 Bernhardtrilogie Kaaitheater - Brussels tickets
Tue 20 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Wed 21 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Thu 22 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 23 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Sat 24 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Mon 26 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Tue 27 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Wed 28 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Thu 29 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets
Fri 30 June 2017 - 20:00 Art Théâtre de la Bastille - Paris tickets