date Performance location
Tue 20 April 2021 20.04 Poquelin II (FR) Théâtre Benno Besson Yverdon-les-bains
Wed 21 April 2021 21.04 Poquelin II (FR) Théâtre Benno Besson Yverdon-les-bains
Mon 26 April 2021 26.04 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Tue 27 April 2021 27.04 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Wed 28 April 2021 28.04 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Fri 30 April 2021 30.04 Poquelin II (FR) TPR optie La Chaux de fonds
Wed 12 May 2021 12.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Thu 13 May 2021 13.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Fri 14 May 2021 14.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Sat 15 May 2021 15.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Fri 21 May 2021 21.05 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) MALPERTUIS Tielt
Sat 22 May 2021 22.05 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) CC De Grote Post Oostende
Sun 23 May 2021 23.05 Poquelin II (FR) Le Manège 18:00 Maubeuge
Fri 28 May 2021 28.05 Orphans Toneelhuis Antwerpen
Tue 1 June 2021 01.06 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) kunstencentrum nona 20:00 Mechelen
Wed 2 June 2021 02.06 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) kunstencentrum nona 20:00 Mechelen
Thu 3 June 2021 03.06 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) Toneelhuis Antwerpen
Fri 4 June 2021 04.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Fri 4 June 2021 04.06 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) Toneelhuis Antwerpen
Sat 5 June 2021 05.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Sat 5 June 2021 05.06 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) Toneelhuis Antwerpen
Tue 8 June 2021 08.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Wed 9 June 2021 09.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Thu 10 June 2021 10.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Fri 11 June 2021 11.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Sat 12 June 2021 12.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Tue 15 June 2021 15.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Wed 16 June 2021 16.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Thu 17 June 2021 17.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Fri 18 June 2021 18.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Sat 19 June 2021 19.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Tue 22 June 2021 22.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Wed 23 June 2021 23.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Thu 24 June 2021 24.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Fri 25 June 2021 25.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Sat 26 June 2021 26.06 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre de la Bastille Paris
Thu 1 July 2021 01.07 Poquelin II (FR) Théâtre Benno Besson Yverdon-les-Bains
Fri 2 July 2021 02.07 Poquelin II (FR) Théâtre Benno Besson Yverdon-les-Bains
Wed 7 July 2021 07.07 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Thu 8 July 2021 08.07 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Fri 9 July 2021 09.07 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Mon 12 July 2021 12.07 Poquelin II (FR) Les Nuits de Fourvière 19:00 Lyon
Tue 13 July 2021 13.07 Poquelin II (FR) Les Nuits de Fourvière 19:00 Lyon
Wed 14 July 2021 14.07 Poquelin II (FR) Les Nuits de Fourvière 19:00 Lyon