date Performance location
Sat 16 January 2021 16.01 Eg er vinden, Ik ben de wind Corrosia, Theater, Expo & Film Almere Haven
Tue 19 January 2021 19.01 Eg er vinden, Ik ben de wind Theater aan het Vrijthof, Maastricht Maastricht
Wed 20 January 2021 20.01 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) CAMPO Gent
Thu 21 January 2021 21.01 Eg er vinden, Ik ben de wind Kaaitheater Brussel
Thu 21 January 2021 21.01 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) CAMPO Gent
Fri 22 January 2021 22.01 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) CAMPO Gent
Fri 22 January 2021 22.01 Eg er vinden, Ik ben de wind Kaaitheater Brussel
Fri 22 January 2021 22.01 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) CAMPO Gent
Sat 23 January 2021 23.01 Eg er vinden, Ik ben de wind Kaaitheater Brussel
Tue 26 January 2021 26.01 Eg er vinden, Ik ben de wind Theater Antigone Kortrijk
Wed 27 January 2021 27.01 Eg er vinden, Ik ben de wind C-mine, Genk Genk
Wed 3 February 2021 03.02 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) STUK Kunstencentrum Leuven
Wed 3 February 2021 03.02 Eg er vinden, Ik ben de wind CC Brugge 20:00 Brugge
Thu 4 February 2021 04.02 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) STUK Kunstencentrum Leuven
Sat 6 February 2021 06.02 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) Cultuurcentrum Gildhof, Tielt Tielt
Tue 9 February 2021 09.02 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) kunstencentrum nona Mechelen
Wed 10 February 2021 10.02 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) kunstencentrum nona Mechelen
Thu 4 March 2021 04.03 A Separation Theater Rotterdam Rotterdam
Fri 5 March 2021 05.03 A Separation CC Strombeek 20:00 Strombeek
Sat 6 March 2021 06.03 A Separation Corrosia 20:00 Almere
Wed 10 March 2021 10.03 Rambuku Théâtre Garonne Toulouse
Thu 11 March 2021 11.03 Rambuku Théâtre Garonne Toulouse
Fri 12 March 2021 12.03 Rambuku Théâtre Garonne Toulouse
Sat 13 March 2021 13.03 Rambuku Théâtre Garonne Toulouse
Sun 14 March 2021 14.03 Rambuku Théâtre Garonne Toulouse
Wed 24 March 2021 24.03 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre dans les Vignes, Toulouse Couffoulens
Fri 26 March 2021 26.03 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre Garonne Toulouse
Sat 27 March 2021 27.03 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre Garonne 15:00 Toulouse
Sun 28 March 2021 28.03 Eg er vinden, Ik ben de wind Théâtre Garonne 20:00 Toulouse
Wed 31 March 2021 31.03 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) De Brakke Grond Amsterdam
Thu 1 April 2021 01.04 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) De Brakke Grond Amsterdam
Thu 1 April 2021 01.04 Rambuku Théâtre de la Mouche Saint-Genis-Laval
Fri 2 April 2021 02.04 Dans voor actrice (Jolente De Keersmaeker) De Brakke Grond Amsterdam
Fri 2 April 2021 02.04 Quartett La Scène Watteau Nogent-sur-Marne
Sat 3 April 2021 03.04 Quartett La Scène Watteau Nogent-sur-Marne
Sat 10 April 2021 10.04 Quartett Théâtre dans les Vignes, Toulouse Couffoulens
Sun 11 April 2021 11.04 Quartett Théâtre dans les Vignes, Toulouse Couffoulens
Fri 16 April 2021 16.04 Quartett TLH-Sierre
Sat 17 April 2021 17.04 Quartett TLH-Sierre
Tue 20 April 2021 20.04 Poquelin II (FR) Théâtre Benno Besson Yverdon-les-bains
Wed 21 April 2021 21.04 Poquelin II (FR) Théâtre Benno Besson Yverdon-les-bains
Mon 26 April 2021 26.04 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Tue 27 April 2021 27.04 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Wed 28 April 2021 28.04 Poquelin II (FR) Centre Dramatique National Besançon Franche-Compté Besançon
Fri 30 April 2021 30.04 Poquelin II (FR) TPR La Chaux de fonds
Sat 1 May 2021 01.05 Poquelin II (FR) TPR La Chaux de fonds
Wed 12 May 2021 12.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Thu 13 May 2021 13.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Fri 14 May 2021 14.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève
Sat 15 May 2021 15.05 Poquelin II (FR) Comédie de Genève Genève

Pages